Nu har jag börjat packa. Det viktigaste läggs ner först och det är James Bond.
Jag har alla filmer på dvd, glasunderlag, en bok, ett hölje för en spritflaska, en väggprydnad i tyg med Daniel Craig och två tavlor.
Vissa Bond-prylar är så stora att de inte får plats i lådan, men nu har jag i alla fall kommit igång!
Senare i dag visar jag bilder på fem vackra bänkar som jag var ute och fotograferade i dag! Ännu återstår tre att plåta om jag räknat rätt.

Jag är inte stor fan av James Bond, men har sett ändå några filmer. Det är ju inte så att jag hatar James Bond.
Min favorit Bond är Roger Moore, men om jag har förstått så ingen gillar just honom. Jag tycker han är nog den mest osannolika Bond därför gillar jag honom i rollen med lite humor.
Innan Daniel Craig kom med i bilden gillade jag faktiskt också Roger Moore mest. Men sedan Bond förnyades, vilket jag tyckte var bra, finns det ingen som kan slå Craig ❤ Aaah!
De senare filmerna har jag inte sett. 🙂 än.
De är helt annorlunda än de gamla, och Bond har ju – som så många andra filmer i dag – blivit råare med åren 😦
ja, just det. råare. 😦
Roger Moore skall det vara
Ja, det finns ju Bond:ar att välja bland 🙂